Střelec žena!!! 2.

27. prosince 2007 v 11:55 | z blogu - www.moon-lustre.blog.cz |  Moje...
pokračování.... ;)
.

Vás samozřejmě nezajímá stará panna. Plánujete si ženu Střelce jednou vzít. (Aspoň doufám, že máte čestné úmysly. Tahle ubohá dívka má i tak dost problémů, abyste ji ještě k tomu svedl.) Přestaňme se zaobírat promiskuitou a zaměřme se na manželství.
Stejně jako muže v tomto znamení ji představa manželského svazku trochu děsí: Budete muset použít nějakou lákavou návnadu, aby ji spolkla (to znamená, aby přijala vaši nabídku). Ve vztahu k mužům je bezstarostná a nekonvenční. Protože se vůči vám považuje za rovnocennou, možná bude napodobovat vaše chování a také nosit váš svetr. Jestli má ráda sport a táboření, což je pro ženy Střelce charakteristické, rovněž byste mohl mít potíže ji rozeznat od chlapců: Ale není stejná jako oni. Když nic jiného, váš svetr na ní vypadá jinak: Ne že by tyto ženy vypadaly od přírody mužsky. Mohou být nejjemnější a nejženštějští ženy, jaké jste kdy držel v náručí. Jde jen o to, že se pohybuje ve společnosti mnoha mužů, takže si zvyknete ji vidět všude - kromě sauny. Protože je tak důsledně upřímná a otevřená, někdy moc nedbá na svou pověst a opovrhuje pokrytectvím společnosti. Pokud se jí na to zeptáte, bude mluvit bez obalu. Zřejmě vám řekne, že když přijde domů o půlnoci; neznamená to automaticky promiskuitu, stejně jako časný příchod neznamená nevinnost. Ví, že její morálka nezavdává důvod k výčitkám, a na tom jediném záleží. Přirozeně se ošklivě plete. Pro pověst ženy je velmi důležité, co si lidé myslí. Ale zkuste pochopit její postoj. Nemyslete si, že je do větru jen proto, že se zasměje pár vtipům, aniž by většinou věděla, o čem jsou (dvojsmysl Střelcům často uniká). Takže když zůstane vzhůru, aby pozorovala východ slunce z mostu George Washingtona (nebo z vrcholku síla, pokud žije na vesnici), neznamená to, že je nejrozpustilejší dívka ve městě.
Pravda je, že v srdci je důvěřivé dítě. Je tak naivní, že se stává velice zranitelnou vůči svůdcům, podvodníkům a snobům (zajímavé je, že se to týká jen milostné sféry). Zapomeňte; jak chytře dovede argumentovat a jak podivuhodně logicky dovede myslet. Nic z toho nemá co dělat s jejím srdcem. Není třeba diskutovat o její mysli. Je bystrá, inteligentní.a schopná se v případě potřeby o sebe postarat. Ale srdce má bezbranné. Dost často dojde k úhoně.
Další věc je ta, že je poněkud neohrabaná. Někdy tuto dívku spatříte, jak kráčí po ulici jako plnokrevný kůň, a myslíte si, že je to nejladnější žena; jakou jste kdy viděl dokud nezakopne o spáru na chodníku, nechytne se v úleku markýzy stánku s ovocem a neshodí dvě bedny pomerančů. Majitel asi trochu zanadává, ale brzy pokrčí rameny, řekne, ať si z toho nic nedělá, a podá jí hrozen vína. Slunná povaha Střelců obměkčí i nejzatvrzelejší srdce. Čas od času vám tato dívka připomene nemotorné štěně vrtící ocáskem a pletoucí se vám pod nohy. Ale právě přátelské psíky má hodně lidí rádo a krmí je. Samozřejmě krmit psa vyjde poněkud levněji. Typická dívka Střelec má velkou chuť k jídlu. Má ráda dobré jídlo a víno, hezké šaty, a když cestuje, dává přednost první třídě. Střelec je povahou hýřil (nemá-li Měsíc v Kozorohu nebo ascendent v Panně). Peníze jako takové ji nezajímají a trvá dost dlouho jí vysvětlit hodnotu dolarové bankovky. Než jí půjčíte kreditní kartu, zjistěte si její ascendent.
Vaše dívka Střelec je možná součástí show businessu, protože ji lákají světla ramp. Pokud je to tak, zvykněte si, že kariéra pro ni bude prvořadá, dokud ji neomrzí. Sladký zvuk potlesku a vzrušení vyžádaného přídavku jí bude zvonit v uších přesvědčivěji než všechna romantická vyznání, jaká si dokážete vymyslet. Nikdy ji nenuťte volit mezi poskytnutím potěšení ze své přítomnosti pouze vám anebo celému davu lidí. Po čase ji však znechutí pokrytectví,a umělý lesk uměleckého světa a přiběhne domů, aby zkusila domácký život s někým opravdovým. S vámi. S někým, kdo věří, že poctivost je krásná a podvod ošklivý: Opět s vámi. Ovšem opuštění kariéry jí nezabrání v dalšímu rozletu. Vždy bude pociťovat touhu cestovat. Jeďte s ní na dovolenou, kdykoliv můžete. Jinak ji pusťte na kolotoč samotnou a důvěřujte jí. Miluje vás, ne všechny klauny a flašinetáře, se kterými ráda tráví čas.
Vzhledem k laxnímu přístupu k milostným věcem a zdráhavému postoji k manželství možná nabudete dojmu, že postrádá citovost. Ale moc se pletete. Při sledování smutných filmů prolije potoky slz a bude číst poezii se zamlženýma očima. Patrně schovává každé psaní, které od vás dostala, zbytky květin, které jste jí koupil v dešti, a lístky z hokejového utkání, kde vás poznala.
Pokud jde o její talent hospodyně, bušte statečný. A trpělivý. Tyto dívky nudí být připoutané k domácím pracem. Sotva ustelou postel, už se zase rozestýlá. Člověk by si myslel, že by ta zatracená věc mohla pár dní vydržet urovnaná, když dalo tolik práce uhladit prostěradla. Nenávidí to vší silou. Ovšem až bude mít svůj vlastní domov, zřejmě tuto nelibost spolkne. Pokud si však můžete dovolit pomocnici, rozhodně jí nepohrdne. Pokud ne, bude se urputně snažit udržet dům v pořádku. Její matka tomu nikdy neuvěří. Že to nepořádné dítě leští konferenční stolek? Nemožné. Máto na svědomí Střelcova hrdost a nekonečná logika. Aby byla tato žena sama sebou, potřebuje být obklopena krásou a čistotou. Dojde jí, že když nevytře linoleum, nikdo jiný to neudělá. Jestliže ji v dětství nutily okolnosti hodně pomáhat v domácnosti, asi se bude nejdřív trochu bouřit, ale nakonec se smíří s vymetáním rohů s co nejmenším odporem.
Její vaření? No, člověk nikdy neví. Asi bude lepší, když se o víkendech budete stravovat v restauraci. Zvládne-li slušná jídla v týdnu, nemůžete od ní čekat zázraky i v sobotu a v neděli. Většina těchto žen se v kuchyni zrovna moc nevyžívá (nemají-li ascendent v Býku, Raku nebo Kozorohu). Ale když vás chtějí rozveselit, dokážou vykouzlit lákavý moučník. Jejich nálady mohou být hrůzostrašné, ale jsou řídké a netrvají dlouho, takže si jich sotva všimnete. Když je opravdu raníte, dovedou být hořce sarkastické. Ale zapomenou, co řekly; ještě než dokončí větu, a nepochopí, proč se tím zaobíráte. Žena Střelec se nehodí pro přemítaného melancholického muže: Z tísně a pesimismu se jí může udělat fyzicky špatně.
Děti ji pravděpodobně budou zbožňovat. Bude jejich kamarádka, která si s nimi bude s potěšením hrát. Jakmile překoná počáteční strach z odpovědnosti, zvládne denní přebalování a koupání se zručností zdravotní sestry. Když se konečně rozhodne něco naučit, skoro všechno dělá dobře a s šarmem. Stejně jako dospělí dostanou děti pořádnou dávku jejího nezdolného optimismu a upřímných komentářů. Pokud přežijí její nemilosrdnou pravdomluvnost, vyrostou s přesvědčením, že je to nejlepší starší sestra, jakou dítě může mít. Bude jim číst humorné příběhy se šťastným koncem a impulzivně je bude brát na"pikniky do lesa, kde budou hledat pohádkové medvědy (sama napůl věří, že se tam schovávají). Děti budou patrně dobře oblečené, ale ne s přehnanou péčí, a budou mít příjemné veselé chování. Pakliže od ní pochytí pár nekonvenčních triků; jako třeba vyrobit potištěné závěsy tak; že si stoupnou do žluté barvy a budou chodit po látce rozprostřené na podlaze, aspoň nebudete vychovávat konformní potomky. Jejich charakter bude poznamenán matčinou otevřeností a poctivostí. Nenajdou-li ani po důkladném hledání pod všemi jedlemi medvědy, asi jim řekne, ať to pustí z hlavy, protože je to výmysl. Ale nejdřív se sama přesvědčí. Dítě, které napsalo redaktorovi newyorského deníku Sun otázku, jestli opravdu existuje Mikuláš, muselo být narozené ve znamení Střelce nebo v něm mít Měsíc či ascendent. Tato matka by zřejmě odpověděla upřímně, ač idealisticky: "Ano, Virgínie..." Měla by si dát pozor na tendenci dětem příliš povolit, ovšem ne když je unavená nebo rozzlobená. To není správný čas na výprask.
Budete v ní mít roztomilou hostitelku. Nikdo nedovede tak příjemně bavit hosty jako žena Střelec, a to dokonce ani její sestry ve Lvu, které nejsou ve společenské sféře žádné nešiky. Její milá, otevřená, přátelská povaha dává lidem pocit, že jsou vítáni, od popeláře k vašemu šéfovi. Střelec okamžitě prolomí led i v nejškrobenějších záležitostech, přestože se přitom často zvedne pár obočí.
Pokud jí dovolíte být paní své duše a nebude se vámi cítit spoutaná, dostane se vám od vaší naivní optimistky trojí dobrodiní: věrnost; důvěra a náklonnost. Týto tři vlastnosti jsou neoddělitelné, protože když vám věnuje lásku, po jejím boku kluše i přátelství.
Tato žena je nevyléčitelná idealistka. A tady je tajemství, které vám možná nikdy nesvěřila: Zamilovala se do vás před mna ha lety, když byla malá holčička a při úplňku si přála; aby našla někoho; kdo by sdílel její upřímné srdce. Mnohokrát si myslela, že vás našla; a byla zklamaná. Ale když jste se konečně objevil; hned vás poznala, protože jste byl něžný klaun s vlastními sny, který jí vzat za ruku a ukázal jí cestu ke hvězdám.
zdroj:Soothsayer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Asimka Asimka | Web | 14. dubna 2009 v 18:47 | Reagovat

Hehe,dík za ten koment :D ...A jináč tenhle popis Střelce je z jedný knihy kterou mám doma,je pěkně tlustá a sou tam popsaný všechny znamení zvěrokruhu :)..
Nevim proč,ale už po druhý,když sem narazila na tenhle blog,sem zavítala na články o střelci :D..Astrologii fakt žeru ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama